Kamu'dan Haberler
ANASAYFA Son Dakika Haber Nagehan Alçı'dan Şok İtiraflar: Dayak Yedim, Polisi Aradım!

Nagehan Alçı'dan Şok İtiraflar: Dayak Yedim, Polisi Aradım!

Gazeteci Nagehan Alçı, eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı'nın kendisine fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığını iddia etti. Alçı'nın açıklamaları gündemde büyük yankı uyandırdı.
yazar
Barış AK
Editör
Nagehan Alçı'dan Şok İtiraflar: Dayak Yedim, Polisi Aradım!

Nagehan Alçı, Eski Eşi Rasim Ozan Kütahyalı'dan Şiddet İddialarını Dile Getirdi

Ünlü gazeteci Nagehan Alçı, eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı tarafından maruz kaldığı iddia edilen psikolojik ve fiziksel şiddetle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Nagehan Alçı'nın Açıklamaları

Nagehan Alçı, sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamalarda evlilik hayatı boyunca yaşadığı korku nedeniyle boşanmaya cesaret edemediğini belirtti ve uzun yıllar boyunca susarak yaşadıklarını kendi kusuruymuş gibi örttüğünü ifade etti.

Alçı, paylaşımlarında şu ifadeleri kullandı: "Hayatımın en büyük pişmanlığı, yıllardır içimde biriktirdiğim gerçekleri susarak saklamamdır. Psikolojik, fiziksel ve ekonomik şiddete maruz kaldım ve bunları sadece kardeşim ve avukatımla paylaşabildim. Korkudan boşanmaya cesaret edemedim, ancak sonunda geçen yıl dava açarak bu durumdan kurtulmaya çalıştım. Şiddetten kurtulsam da hakaret ve tehditler devam etti."

Alçı, benzer durumlarla karşılaşan kadınlara seslenerek susmamaları ve seslerini yükseltmeleri gerektiğini vurgulayarak, hukuki süreçleri başlattığını ve adaletin peşinde olduğunu belirtti.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
MSB'den flaş paylaşım: Atatürk'ün orijinal imzası ortaya çıktı!

MSB'den flaş paylaşım: Atatürk'ün orijinal imzası ortaya çıktı!